Seda Bakan ikinci k...

GENELSesli Sohbet 1 Eylül 2022, Perşembe 0 3220

Seda Bakan, 2014 yılında Ali Erel ile nikâh masasına oturmuş, 2019’da kızı Leyla’nın dünyaya gelmesiyle ilk kez anne olma mutluluğu yaşamıştı. Bakan, bugün ikinci kez anne oldu.

“HOŞ GELMİŞ MİNNOŞUMUZ”

Ünlü oyununun yakın dostu Hadise Açıkgöz, güzel haberi Instagram hesabından yaptığı “Hoş gelmiş minnoşumuz” paylaşımıyla duyurdu. Ali Erel-Seda Sakan çifti, kızlarına ‘Ela’ adını verdi.

'Bebek gördüğü zaman dayanamıyor'

Hadise’ye övgüler yağdırdı’Bebek gördüğü zaman dayanamıyor’Haberi Görüntüle

“NEYDİM, NE OLDUM”

Seda Bakan, geçtiğimiz mayıs ayında İspanya’nın Barselona kentine gitmişti. Güzel havanın tadını çıkaran ünlü oyuncu, plajda çekilen tatil fotoğrafını sosyal medyada paylaşmayı ihmal etmemişti.Seda Bakan ikinci kez anne oldu

2018 yılında da aynı yerde tatil yapan beş aylık hamile Seda Bakan, bir milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından ‘tbt’ etiketi ile iki fotoğrafını karşılaştırmış ve altına “Neydim, ne oldum adlı çalışma” notunu düşmüştü.

BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

Yaklaşık 60 bin beğeni alan gönderiye; “Her zaman güzelsin”, “Anasın sen ana”, “Annelik çok yakıştı”, “Maşallah”, “En güzel değişim”, “Şimdi de annelik güzelliği var üzerinde” ve “Her zaman zarif” şeklinde yorumlar gelmişti.Seda Bakan ikinci kez anne oldu

Sosyetik güzelin izinden gitti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRSosyetik güzelin izinden gittiHaberi Görüntüle

Bir önceki yazımız olan Ufuk Beydemir: Sevgilim evde birden beni görünce korkuyor! başlıklı makalemizde alinti, aşk ve begeni hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Mobil Sohbet

Mobil İşte Telefondan Gir Sohbet ET..

Arkadaşlık Sitesi

Ne Sandıydın Sen Arkadaşlık Dıyor Sevgili Ol benimle Diyor..

Seviyeli Chat

Seviyenizi Bozmadan Adam Akıllıca Sohbet Muhabett Dior İşte..